Fotoğraf, Karikatür ve Şiir Yarışmaları’nın Ödül Töreni Gerçekleşti 19.06.2017

 Amasya Uluslararası Atatürk Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Amasya Belediyesi tarafından düzenlenen Şiir, Fotoğraf ve Karikatür Yarışmaları’nın ödül töreni gerçekleştirildi.

 

 Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ödül törenine Vali Salih Işık, Garnizon Komutanı Zafer Uğur, Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, Vali Yardımcısı Turgay İlhan, İl Jandarma Komutanı Selami Akşit, Rektör Vekili Kemal Polat, İl Mili Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, İŞKUR Müdürü Osman Yılmaz, SGK İl Müdürü Nurcan Yurt Şenel, Belediye Başkan Yardımcıları Osman Akbaş ve İsmail Kazan, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Enes Tigen, protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 Programda ilk olarak Kaval Virtüözü Serdar Deli seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle geceye renk kattı.

 

 Programda daha sonra 7.Ulusal Mihri Hatun Şiir Yarışması’nda dereceye giren şiirler TRT Sanatçısı Funda Koray tarafından seslendirildi.

 

 7.Ulusal Mihri Hatun Şiir Yarışması, 8. Ulusal Cavit Öztürk Fotoğraf Yarışması ve 8.Uluslararası Karikatür Yarışması’nda dereceye giren yarışmacıların ödülleri Vali Salih Işık, Garnizon Komutanı Zafer Uğur, Belediye Başkanımız Cafer Özdemir,  tarafından takdim edildi.

 

 Ödül töreninin ardından yarışmada derece alan eserler sergilendi.


Fotoğraf, Karikatür ve Şiir Yarışmaları’nın Ödül Töreni Gerçekleşti